Vragenlijst implementatie GLINK
Hoe kunnen gecombineerde leefstijlinterventies worden geïmplementeerd in de oncologische zorg?

Leefstijl krijgt steeds meer aandacht in de oncologische zorg
Tegelijkertijd is het nog niet duidelijk hoe leefstijlzorg voor mensen na primaire behandeling structureel kan worden geïmplementeerd.
Deze vragenlijst is bedoeld om inzicht te krijgen in de mogelijkheden rondom de (toekomstige) implementatie van multimodale/gecombineerde leefstijlinterventies voor mensen na de primaire behandeling, in samenwerking tussen het ziekenhuis, de eerste lijn en/of leefstijlprofessionals.
De vragenlijst richt zich op de huidige praktijk, kansen, knelpunten en behoeften rondom de implementatie van leefstijl in de oncologische zorg. De inzichten helpen om implementatiestrategieën te ontwikkelen die aansluiten bij zowel de praktijk als de behoeften van patiënten en professionals.
Samen kunnen we de oncologische zorg optimaliseren.
Hartelijk dank!
Het laatste nieuws
Gebruik Landelijke Database Fysiotherapie (LDF)