Ga naar de inhoud

ICS en ICL 2026 in Maastricht

Nog 2 weken en dan is het zover ICS 2026, dit keer gewoon in eigen land, in Maastricht!

Een unieke kans om toonaangevende experts, onderzoekers en collega’s uit de hele wereld te ontmoeten, de nieuwste wetenschappelijke ontwikkelingen te volgen en inspiratie op te doen voor de dagelijkse praktijk. Of je nu al ervaring hebt met internationale congressen of voor het eerst wilt kennismaken: ICS 2026 biedt een programma vol interessante lezingen, praktische workshops en volop gelegenheid om je internationale netwerk uit te breiden. Meer informatie over het congres vind je hier. (opent in nieuw tabblad)

Extra bijzonder is dat voorafgaand aan het congres, op 5 oktober 2026, het internationale symposium van ICL Academy plaatsvindt, georganiseerd onder leiding van Bary Berghmans. Het thema dit jaar is Female Sexual Dysfunction & the Pelvic Floor, from Myofascial Dysfunction to Central Sensitization — An Integrated Clinical Model. Een unieke kans om je kennis te verdiepen, te leren van internationale experts en je optimaal voor te bereiden op het ICS-congres. Meer informatie over het programma en inschrijven vind je hier (opent in nieuw tabblad).

We hopen dan ook veel Nederlandse bekkenfysiotherapeuten in Maastricht te ontmoeten. Laten we samen laten zien hoe sterk en zichtbaar de Nederlandse bekkenfysiotherapie is. Mis deze kans niet om te leren, te inspireren én geïnspireerd te worden.

Zien we jou in Maastricht?