Cursus NIVS-Fysiotherapie bij duizeligheid
Bij deze tweedaagse cursus duizeligheid zullen docenten Bart Zwaneveld en Heleen Boven je meenemen in het klinisch redeneerproces bij duizeligheidsklachten. Voornamelijk de BPPD en vestibulaire hypofunctie worden uitgewerkt.

10% ledenkorting cursus NIVS – Fysiotherapie bij duizeligheid
Voor deze cursus is het belangrijk dat de basis anatomie en fysiologie van het vestibulaire systeem en vestibulaire aandoeningen bekend zijn, aangezien er in deze dagen verder de diepte in wordt gegaan. Dit kan via eerdere opleidingen of goede voorbereiding op de cursus.
In deze scholing wordt gebruik gemaakt van papieren casuïstiek, casuïstiek op video en live casuïstiek om het klinische redeneerproces te oefenen.
Hierbij wordt de wetenschap en klinische expertise van de docenten ingezet. Naast de docenten zullen een KNO-arts en een huisarts een deel van de cursus verzorgen, zodat aandacht wordt besteed aan het totale zorgpad bij BPPD of vestibulaire hypofunctie.
Deze scholing is geaccrediteerd voor de registers: algemeen, manueel en orofaciaal.
Voor NVOF-leden is er een korting van 10% op deze cursus.

Kortingscode
De korting is te verzilveren met de kortingscode: NVOF2026
Het laatste nieuws
MSG-symposium: Past, Present, Future
Richtlijnmodules Hoofd-halstumoren herzien