Save the Dates! – NVFL
Als bestuur zijn we druk bezig met de planning van voldoende inhoudelijke en interessante webinars en congressen. We hebben een aantal save the dates voor het najaar en komend jaar. Daar wil je bij zijn, dus vergeet ze niet in je agenda te noteren!

Noteer ze in jouw agenda!
- Dinsdag 30 september 2025 organiseren we tezamen met medi het webinar Complex lymfoedeem in de praktijk. Kijk hier voor meer informatie (opent in nieuw tabblad). Accreditatie wordt aangevraagd.
- Woensdag 5 november 2025 organiseren we onze ALV, dit keer zonder symposium. Meer informatie volgt.
- Zaterdag 22 november 2025 organiseren we ons eigen congres: Door beweging in beweging ! Het belooft een congres te worden met veel praktische, hands-on informatie en workshops. Meer informatie, klik hier. Accreditatie wordt aangevraagd.