Samen Sterk op het FysioCongres 2026 twee workshops mede samengesteld door de NVFB
De toekomst van de fysiotherapie maken we samen. Daarom nodigen we je van harte uit voor het
FysioCongres 2026: Samen Sterk op 6 november. Een dag waarop kennis, inspiratie en ontmoeting
samenkomen én waarop de NVFB een belangrijk deel van het inhoudelijke programma verzorgt.
Speciaal voor bekkenfysiotherapeuten heeft de NVFB samen met andere beroepsinhoudelijke
verenigingen actuele en praktijkgerichte sessies samengesteld.
Twee sessies:
- Musculoskeletale pijn in de (peri)menopauze: een complex samenspel
Musculoskeletale pijnklachten bij vrouwen in de (peri)menopauze worden in de praktijk nog lang niet
altijd herkend. Ontdek hoe hormonale veranderingen, neuro-immunologische processen en psychosociale factoren samen de pijnbeleving beïnvloeden. Aan de hand van wetenschappelijke inzichten, praktijkervaringen en herkenbare casuïstiek krijg je nieuwe handvatten om deze complexe patiëntengroep beter te begrijpen én behandelen. Een sessie die je blik verruimt en laat zien waarom een multidisciplinaire aanpak juist in deze levensfase het verschil maakt. - Alex en zijn achterwerk
Urine- of ontlastingsverlies tijdens sporten of revalideren? Veel patiënten praten er niet uit zichzelf over. Juist daarom kun jij als fysiotherapeut een belangrijke signalerende rol spelen. In deze sessie leer je hoe je bekkenbodemproblematiek eerder herkent, het gesprek hierover op een natuurlijke manier aangaat en patiënten tijdig de juiste zorg biedt.
En nog veel meer…
Bovenal is het FysioCongres dé plek om collega’s uit het hele land te ontmoeten, ervaringen uit te
wisselen en nieuwe verbindingen te leggen. Want Samen Sterk is meer dan het thema van de dag: het is
de manier waarop we samen bouwen aan de toekomst van ons vak.
We kijken ernaar uit je op 6 november te ontmoeten!
Accreditatie
Het FysioCongres is geaccrediteerd voor 4 vakinhoudelijke punten. De accreditatie geldt voor het Basisregister Fysiotherapeut en alle deel- en aantekeningenregisters (maximaal drie punten)
Als KNGF-lid betaal je € 149,- (tot en met 5 november; op de dag zelf geldt het onsite-tarief).
Meld je aan en laat je inspireren. Samen zijn we de kracht achter beweging.
Het laatste nieuws
Help jij ons deelnemers vinden voor onderzoek naar chronische bekkenpijn?
Samen vooruit tijdens de heidag