Samen Sterk op het FysioCongres 2026 drie workshops mede samengesteld door de NVBF
De toekomst van de fysiotherapie maken we samen. Daarom nodigen we je van harte uit voor het
FysioCongres 2026: Samen Sterk op 6 november. Een dag waarop kennis, inspiratie en ontmoeting
samenkomen én waarop de NVFB een belangrijk deel van het inhoudelijke programma verzorgt.
Speciaal voor bedrijfsfysiotherapeuten is, samen met andere beroepsinhoudelijke verenigingen, een
actuele en praktijkgerichte sessie samengesteld.
Drie sessies:
- Brede kijk op burn-out
Burn-out is meer dan een individueel probleem. Aan de hand van een praktijkcasus ontdek je wat de wetenschap zegt, welke rol werk en organisatie spelen en waar jij als bedrijfsfysiotherapeut het verschil kunt maken. Je krijgt praktische handvatten voor begeleiding én inzicht in de mogelijkheden en grenzen van jouw rol. En wij verzorgen nog een deel van het programma: Licht traumatisch hoofd-hersenletsel: what to do? Je kunt daarnaast kiezen uit veel andere inspirerende sessies over onder meer AI in de fysiotherapie, de fysiotherapeut in 2035, leiderschap en persoonlijke effectiviteit en nog veel meer. - Licht traumatisch hoofd-hersenletsel: what to do?
Hoofdpijn, duizeligheid en concentratieproblemen die weken na een hersenschudding blijven aanhouden. Wat speelt er – en waar begin je als fysiotherapeut? Denk tijdens deze interactieve sessie mee over anamnese, onderzoek en behandeling. Ontdek hoe je klachten, belastbaarheid en herstelgedrag met elkaar verbindt én welke rol orofaciale en bedrijfsfysiotherapie kunnen spelen bij herstel en werkhervatting.
Praktisch, interactief en direct toepasbaar in je eigen praktijk. - Herstellen na een operatie? Terugkeer naar werk als uitkomstmaat
Hoe maak je terugkeer naar werk onderdeel van het herstel? Ontdek hoe het BAAS-zorgpad helpt om fysiotherapeutische zorg nog beter te richten op functioneren en participatie.
Bovenal is het FysioCongres dé plek om collega’s uit het hele land te ontmoeten, ervaringen uit te
wisselen en nieuwe verbindingen te leggen. Want Samen Sterk is meer dan het thema van de dag: het is
de manier waarop we samen bouwen aan de toekomst van ons vak.
We kijken ernaar uit je op 6 november te ontmoeten!
Accreditatie
Het FysioCongres is geaccrediteerd voor 4 vakinhoudelijke punten. De accreditatie geldt voor het Basisregister Fysiotherapeut en alle deel- en aantekeningenregisters (maximaal drie punten)
Als KNGF-lid betaal je € 149,- (tot en met 5 november; op de dag zelf geldt het onsite-tarief).
Meld je aan en laat je inspireren. Samen zijn we de kracht achter beweging.
Het laatste nieuws
De toekomst van de bedrijfsfysiotherapeut
Websitecommissie update