In 2026 geen nieuwe overeenkomst tussen KNGF en NPi
Het KNGF en het Nederlands Paramedisch Instituut (NPi (opent in nieuw tabblad)) verlengen de huidige overeenkomst rond de NPi-service en de NPi-kortingskaart niet na 31 december 2025.
Tot die datum behouden KNGF-leden met een Compleet-lidmaatschap hun voordelen bij het NPi. Zij kunnen de NPi-service in 2026 eenvoudig zelf voortzetten met een tijdelijke korting. Het NPi biedt ook leden met een Meedoen-lidmaatschap een mooie actieprijs. Deze leden zijn hierover persoonlijk geïnformeerd.
Het NPi en het KNGF kijken terug op een jarenlange samenwerking waarin ze hebben bijgedragen aan de verdere professionalisering van de fysiotherapie. Beide organisaties blijven in gesprek over hoe zij ook in de toekomst kunnen samenwerken aan de versterking van de beroepsgroep.
Het laatste nieuws
ALV: duidelijke koers, vol vertrouwen vooruit