De HUB: Nieuwe e-learnings
Ook al is de kortingsweek voorbij, je kunt nog steeds gebruik maken van je NVFK/SKF-korting. Met de code WelkomHubbie krijg je 50% korting en je kunt deze code verzilveren tijdens het afrekenen.

Ook al is de kortingsweek voorbij, je kunt nog steeds gebruik maken van je NVFK/SKF-korting. Met de code WelkomHubbie krijg je 50% korting en je kunt deze code verzilveren tijdens het afrekenen. Afgelopen maand vond er een groot HUB-overleg plaats over de toekomst van het platform. Samen met een aantal betrokken collega’s uit onderzoek en commissie Kind2040 werd er druk gebrainstormd over waar we komend jaar naartoe willen. Daar kwamen mooie ideeën uit en ook eerlijke feedback over wat er beter kan. Komend jaar zal het thema ‘community building’ centraler komen te staan op de HUB. Ons doel is om elkaar beter en sneller te kunnen vinden en kennis met elkaar te delen. Daar zijn de eerste stappen voor gezet!
Wat is er nieuw
- De nieuwe module Groeigerelateerde klachten tijdens sport is online! Na de lancering van de 1e e-learning, over diagnostiek, is er sinds deze week een nieuwe e-learning bijgekomen over de interventie. Je wordt meegenomen aan de hand van casus Anna.
Roy Schaaij en Ellen Hemler, experts op het gebied van het behandelen van kinderen met sportgerelateerde klachten, vertellen je wat welke behandelaspecten je kunt aanpakken én welke factoren je wel en niet kunt beïnvloeden.
Er gebeurt veel en er gaat nog veel meer komen. Bouw aan je kennis en laat je inspireren door de interactieve e-learnings. Hele fijne feestdagen en een liefdevol 2026 namens de HUB!

Het laatste nieuws
Vacature lid commissie Specialisten Registratie (SR) NVFK
Vacature Junior-bestuurslid NVFK