Ga naar de inhoud

NVFL-congres 2025; een inspirerende dag die je niet mag missen! – 22 november 2025

Ben jij fysiotherapeut binnen de oncologie of lymfologie, of huidtherapeut, verpleegkundig specialist of anderszins betrokken bij de zorg voor oncologie- en oedeempatiënten? Dan mag je het NVFL Congres 2025 niet missen! Op zaterdag  22 november 2025 nodigen we je uit in  Congrescentrum De ReeHorst in Ede voor een inspirerende en praktijkgerichte dag vol kennis, interactie en innovatie. 

Beweging in beweging

Waarom jij erbij moet zijn:

✅ Hands-on workshops – Niet alleen luisteren, maar vooral doen! Krijg praktische tools die je direct in je praktijk kunt toepassen.

✅ Toonaangevende sprekers – Laat je inspireren door experts binnen de fysiotherapie in de lymfologie en oncologie.

✅ Netwerkmogelijkheden – Ontmoet collega’s en professionals uit verschillende disciplines en deel ervaringen.

✅ Innovatie & Ontwikkeling – Maak kennis met de nieuwste producten, opleidingen en inzichten dankzij onze sponsoren en exposanten.

✅ Onmisbare kennis voor jouw vakgebied – Of je nu oncologiefysiotherapeut, oedeemfysiotherapeut of anderszins betrokken bent in de lymfologie en oncologie, je gaat gegarandeerd naar huis met nieuwe inzichten en inspiratie! 

Locatie

Locatie: Congrescentrum De ReeHorst 

De ReeHorst is perfect bereikbaar: naast Station Ede-Wageningen, slechts 5 minuten van de A12 en met 700 parkeerplaatsen. Bovendien is deze locatie tweevoudig winnaar van de Gouden Award Beste Eventlocatie van Nederland, dus een fijne beleving is gegarandeerd. 

Samen maken we impact in de zorg voor oncologie- en oedeempatiënten! Schrijf daarom 22 november 2025 nu al in je agenda en bereid je voor op een dynamisch congres waarin jij als zorgprofessional centraal staat.  

Meer informatie en inschrijven? Klik op onderstaande button en wees er op tijd bij! 

Wij kijken uit naar jouw komst! 

Congres NVFL 2025 banner