‘Veel is gelukt met intensief lobbyen en netwerken’
In 2006 vertrok fysiotherapeut Bastiaan de Boer met zijn vrouw naar Suriname, een land waar toegang tot zorg niet vanzelfsprekend is. Als voormalig voorzitter van de Vereniging voor Fysiotherapie zette hij zich jarenlang in voor betere zorg. Nu richt hij zich op de ontwikkeling van een gezondheidscentrum.

Tekst: Vera van Hooff
Deze content is alleen voor leden
Ben je nog geen lid van KNGF maar ben je wel geïnteresseerd in meer informatie over het lidmaatschap? Lees hier meer over ons lidmaatschap.
Ook interessant
Leefstijlinterventies bij de ziekte van Parkinson
Bewegen, voeding en stressmanagement spelen een steeds grotere rol bij de ziekte van Parkinson.
Manuele therapie bij problemen met het kauwstelsel
Het kauwstelsel is een complex systeem dat we dagelijks gebruiken — bij eten, slikken, maar ook bij emotionele uitingen en onbewuste gewoonte
Passende artrosezorg in de regio Dordrecht
In Dordrecht bundelen 55 fysiotherapiepraktijken hun krachten om artrosezorg dichter bij de patiënt te brengen, met steun van het KNGF.