Branche Risico Inventarisatie & -Evaluatie
Als werkgever ben je verplicht een Risico Inventarisatie en –Evaluatie (RI&E) op te stellen. Met een RI&E breng je de risico’s voor de veiligheid en gezondheid op de werkplek in kaart. Met de RI&E Fysiotherapiepraktijken bespaar je tijd.
RI&E Fysiotherapiepraktijken
Voor vrijgevestigde praktijken hebben we een speciale RI&E met branche-risico’s ontwikkeld, de RI&E Fysiotherapiepraktijken. Met dit instrument stel je relatief eenvoudig een eigen RI&E op voor je praktijk.
Aan de slag met een RI&E
Wanneer is een RI&E eigenlijk verplicht? En wanneer moet deze getoetst worden? Hoe zit het ook alweer met deze wettelijke verplichting?
- In ‘Wat iedereen moet weten over de RI&E’ (opent in nieuw tabblad) zet het Steunpunt kort wat zaken voor je op een rij.
- Verder is er een stap-voor-stap handleiding (opent in nieuw tabblad) om aan de slag te gaan met de RI&E.
- Wil je direct aan de slag met het branche-instrument? Ga dan naar RI&E Fysiotherapiepraktijken (opent in nieuw tabblad)
Meer weten?
Wil je meer informatie over bijvoorbeeld de kosten en baten, dan verwijzen we je door naar aanvullende informatie van het Steunpunt RI&E (opent in nieuw tabblad).