Ga naar de inhoud

‘Permissive Weight Bearing bij fractuurrevalidatie’

Herstel na een botbreuk vereist effectieve revalidatie. Traditioneel wordt gewerkt met vaste tijdsintervallen voor belastingopbouw, maar onderzoek toont aan dat het Permissive Weight Bearing (PWB) protocol sneller herstel en betere levenskwaliteit biedt, zonder verhoogd risico op complicaties.

'Permissive Weight Bearing bij fractuurrevalidatie'

Tekst: Guido Meys, fysiotherapeut Zuyderland MC

Deze content is alleen voor leden

Ben je nog geen lid van KNGF maar ben je wel geïnteresseerd in meer informatie over het lidmaatschap? Lees hier meer over ons lidmaatschap.

Ook interessant

Leefstijlinterventies bij de ziekte van Parkinson

Bewegen, voeding en stressmanagement spelen een steeds grotere rol bij de ziekte van Parkinson.

Manuele therapie bij problemen met het kauwstelsel

Het kauwstelsel is een complex systeem dat we dagelijks gebruiken — bij eten, slikken, maar ook bij emotionele uitingen en onbewuste gewoonte

Passende artrosezorg in de regio Dordrecht

In Dordrecht bundelen 55 fysiotherapiepraktijken hun krachten om artrosezorg dichter bij de patiënt te brengen, met steun van het KNGF.